İstanbul 8 Şubesi

İTÜ Yeni Rektörü Prof. Dr. İsmail KOYUNCU

İTÜ Yeni Rektörü Prof. Dr. İsmail KOYUNCU' ya Hayırlı Olsun Ziyareti

İstanbul Teknik Üniversitesi rektörlüğüne yeni atanan Prof. Dr. İsmail Koyuncu’ya tebrik ziyaretinde bulunuldu. 
İstanbul 8 nolu Şube başkanı Doç. Dr. Yusuf Zeren ve İTÜ Eğitim-Bir-Sen temsilcisi Doç. Dr. Ebubekir Ceylan’ın başkanlığındaki sendika yöneticileri, İTÜ’de rektörlük görevine yeni başlayan Prof. Dr. İsmail Koyuncu’ya tebrik ziyaretinde bulundular. 


Heyet, Rektör Prof. Dr. İsmail Koyuncu’ya desteklerini dile getirip başarı dileklerini ilettiler. Ziyarete, Dr. Öğr. Üyesi M. Ali Doğan, Denizcilik Fakültesi temsilcisi Kadri Yeşilbaş (Tuzla), İdari Personel temsilcisi Yusuf Dönmez de katıldılar. Aynı heyet daha sonra Genel Sekreterlik görevine getirilen Prof. Dr. İbrahim Demir’e yeni görevi sebebiyle tebrik ziyareti yaptı. 


İTÜ’de çok sayıda üyeye sahip olan Eğitim-Bir Sendikasının üniversite yönetimi ile akademik ve idari personel arasında bir köprü rol oynadığı vurgulanırken, İTÜ’deki yeni dönemin özelde İTÜ, genelde ise ülkemiz ve yükseköğretim camiamız için hayırlı olması temennisinde bulunuldu. 


Ziyaretin akabinde İTÜ’deki Eğitim-Bir-Sen Yönetim Kurulu toplantısına katılan Doç. Dr. Yusuf Zeren, kurul üyeleriyle istişarelerde bulundu.