İstanbul 8 Şubesi

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Etkinliğini Pandemi Engeline Rağmen Gerçekleştirdik.

Eğitim Bir Sen İstanbul 8 Nolu Üniversiteler Şubesi ‘3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ Etkinliğini Pandemi Engeline Rağmen Gerçekleştirdi.

Eğitim Bir Sen İstanbul 8 Nolu Üniversiteler Şubesi tarafından organize edilen ‘3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ adına farkındalık kazandırmak için bu sene Pandemi nedeniyle çevrimiçi olan etkinlik; öğrenciler, çalışanlar ve Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) rektörü sayın Prof. Dr. Tamer Yılmaz’ın katılımlarıyla   gerçekleştirildi.
Şube başkanı Doç. Dr. Yusuf Zeren’in moderatörlüğünde sıcak ve samimi bir aile ortamı içerisinde gerçekleşen etkinlik, engelli öğrenci ve çalışanların sorunlarını tek tek anlatmasıyla devam etti. YTÜ rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz sorunları ve istekleri dinleyerek, tek tek not aldı ve yakından takipçisi olacağının sözünü verdi. Ayrıca kampüs içerisinde engelliler adına bazı yeni gelişmelerden bahsederek enerjisini ve heyecanını aktardığı için sayın Yılmaz’a ve  tüm katılımcılara ayrı ayrı teşekkür eder asıl engelin kalpte ve akılda olduğunun ve bunun önüne geçilmesi adına çalışmalara devam edilmesi gerekliliğinin önemine vurgu yapılan etkinlik, şiir ve temennilerle son buldu.